I don't like the new UI :c === Мне не нравится новый интерфейс

• Hey there,

I've been a loyal user of DriverPack Solutions for years now since around v12 and before

I don't like the new UI however.. I want to see some improvements.. like an 'Expert Mode' like in the old one where you can specifically select what drivers and programs you want, as well as what version you have already installed, and what new version is available.

Could you add this to the new version? It's the greatest reason why I use the program, to see the different update and research it if it's critical.

Thank you!

==============================

Привет всем,

Я быллояльным пользователем DriverPack Solutions в течение многих лет с тех пор, вокруг v12 и до

Мне не нравится новый интерфейс , однако .. Я хочу , чтобы увидеть некоторые улучшения .. как ' экспертном режиме ' , как в старой , где вы можете выбрать то, что именно водители и программы, которые вы хотите , а также то, что версия у вас уже есть установлен, и то, что новая версия будет доступна .

Не могли бы вы добавить это к новой версии ? Этосамый большой причина, почему я использовать эту программу, чтобы увидеть другую обновление и исследовать его , если это важно .

Спасибо!

====

Used Translator, sorry! / Подержанные Переводчик , извините !

• i dont like the 1

• You reverted back to the old user interface? Even better! THANK YOU!

You are back to the old UI? Even better! THANK!

Vy vernulis' k staroy pol'zovatel'skogo interfeysa? Dazhe luchshe! SPASIBO!

:3 <3

i dont like the 1

Внутренняя ошибка.

Упс! Похоже, что-то пошло не так!